Конкурс грантів для навчальних закладів!

30.08.2018

Конкурс грантів для навчальних закладів Чернівецької, Ів.Франківської, Закарпатської, Львівської та Волинської областей.

Новий етап проекту "Юні лісові рейнджери"

БФ « Центр громадських ініціатив» у рамках реалізації проекту «Юні лісові рейнджери», що фінансується US Forest Service International Programs (Міжнародні програми Лісової Служби США) оголошує конкурс серед навчальних закладів Чернівецької, Ів.Франківської, Закарпатської, Львівської та Волинської областей щодо створення та організації системної діяльності на базі шкіл клубів «Юних лісових рейнджерів».

Метою діяльності таких клубів має стати зацікавлення учнів шкіл до природоохоронної діяльності, популяризація дружнього до природи стилю життя, привернення уваги до питань ефективного природокористування та налагодження активної співпраці з місцевими лісництвами.

Безпосередніми учасниками створених клубів «Юні лісові рейнджери» повинні стати учні до 12 років під керівництвом педагогів школи та працівників місцевих лісництв.

Для представників відібраних 6 навчальних закладів ( учителів та учнів ) буде організовано серію тематичних навчальних тренінгів, фінансово підтримано заходи, які будуть втілені протягом 10 місяців ( вересень 2018 - червень 2019 рр) клубами «Юних лісових рейнджерів» у співпраці з місцевими лісництвами.

Заявки до участі у конкурсі приймаються від навчальних закладів Чернівецької, Ів.Франківської, Закарпатської, Львівської та Волинської областей.

Для участі в конкурсі потрібно заповнити аплікаційну заявку ( додається), лист-підтримки від лісництва, з яким планується співпраця.

Заповнені аплікаційні форми слід надсилати на електронну пошту PCFCCI@gmail.com з поміткою «На конкурс проектів « Юні лісові рейнджери».

Проект « Юні лісові рейнджери» є не політичним і не має комерційного характеру.

Діяльність клубів «Юні лісові рейнджери» повинна бути реалізована протягом вересня 2018 - червня 2019 років..

Кінцевий термін подання заявки на участь у конкурсі - 12 вересня 2018 року.

Результати конкурсу будуть оголошені не пізніше 20 вересня 2018 року.