Ми різні, але ми рівні - Загальна декларація прав людини!

11.12.2018

10 грудня - Міжнародний день прав людини, який було засноване 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН.

Двома роками раніше, 10 грудня 1948 року, ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини, яка стала першим міжнародним документом, в якому були чітко сформульовані положення про права людини.

БФ «Центр громадських ініціатив», як член всеукраїнської Мережі хабів з організаційного розвитку у рамках своєї програмової діяльності не залишився осторонь відзначення цієї важливої і історичної дати.

«Центр громадських ініціатив», у парнертсві з 8 локальними організаціями громадянського суспільства, що працюють на теренах ОТГ Закарпастької, Ів.Франківської та Чернівецької областей, провів протягом 7-11 грудня 2018 року «Правознавчий марафон».

7 грудня 2018 року у м. Ужгород було проведено круглий стіл на тему «Гарантії прав людини відповідно до міжнародних стандартів». Участь у заході взяли представники 10 громадських організацій області, регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Закарпатській області Діана Швардак, представники обласного управління юстиції, Центр надання вторинної правової допомоги та інші. У ході круглого столу було презентовано інформаційний відеоролик «Ми різні, але ми рівні», підгтовлений БФ «Центр громадських ініціатив» у співпрації з Закарпатською обласною універсальною науковою бібілотекою ім. Ф.Потушняка. Відеоролик можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=3wcfZ7H9BcY&t=3s . Протягом 9 -11 грудня на території Перечинської, Іршавської, Тячівської об'єднаних територіальних громад Закарпатської області, Заставнівської та Великокучурівської ОТГ Чернівецької області, а також П'ядицької, Витвицької ,Старобогородчанської, Брошнів-Осадської ОТГ та м. Болехів Івано-Франківської області у рамках «Правознавчого марафону» було проведно 10 флешмобів, 10 тематичних інформаційних зустрічей з молоддю, 12 тематичних уроків у навчальних закладах.

Більше інформації про перебіг «Правознавчого марафону» на Фейсбук-сторінці БФ «Центр громадських ініціатив» за посиланням https://www.facebook.com/CFCCI.hub/