Разом до успіху!

28.08.2018

Проектні пропозиції та їх фінансування - це тема, яка є актуальною уже протягом багатьох років. Як написати проект так, щоб отримати фінансування та вирішити нагальні проблем громад? Відповіді на дані запитання отримують учасники другої відкритої майстерні для ОГС, що працюють у ОТГ Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей відбувається у рамках проекту «Разом до успіху!» , виконавцем якого є БФ "Центр громадських ініціатив".

Метою даного проекту, який здійснюється у рамка Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)та здійснюється Pact в Україні, є підвищення ролі ОГС у житті громади, широке та постійне залучення представників громадськості до прийняття рішень у громадах через підвищення рівня організаційної спроможності ОГС.

Під час заходу активісти організацій громадянського суспільства отримують теоретичні знання та практичні навички з питань підготовки проектних пропозицій в цілому, вчаться практично описувати проблему, яку потрібно вирішити, формулювати мету та завдання проекту, прораховувати ресурси, необхідні для здійснення даного проекту, чітко визначити очікувані результати. На конкретних прикладах учасники відпрацьовують навички підготовки якісних проектів.