Реанімаційний Пакет Реформ їде презентувати Регіональну співпрацю в Ужгород

31.10.2018

20 листопада в Ужгороді представники коаліції "Реанімаційний Пакет Реформ" презентують Регіональну співпрацю РПР місцевим громадським організаціям. Іван Омелян, регіональний координатор РПР зустрінеться з громадськими активістами Ужгорода. Під час презентації представники Секретаріату РПР поділяться досвідом побудови найвпливовішої коаліції ГО в Україні та обговорять можливість створення такого об'єднання на місцях.

Своєю презентацією РПР продовжує встановлення контакту з місцевими активістами з метою поширення практики єднання на прикладі РПР. Метою нового етапу регіональної роботи є сприяння утворенню та функціонуванню локальних ініціатив (коаліцій), імплементації та моніторингу впровадження реформ на місцях.

Головними завданнями в Регіональній співпраці РПР є наміри коаліції:

  • сприяти коаліційній роботі та посиленню горизонтальних зв'язків на локальному рівні;
  • передати методику та стандарти роботи РПР;
  • спрямовувати зусилля на вирішення місцевих проблем шляхом створення локальних дорожніх карт реформ;
  • надати експертну, технічну, комунікаційну підтримки локальним ініціативам;
  • посилити співпрацю між регіональними середовищами активістів, експертів, журналістів.

До обговорення запрошуємо громадських лідерів та активістів, а також представників соціально-відповідального бізнесу. Зустріч відбудеться в Ужгороді - 20листопада з 11:00 до 14:00. Місце проведення буде повідомлене лише зареєстрованим учасникам. Для реєстрації просимо заповнити форму за посиланням.