Оголошується конкурс на участь у проекті!

30.04.2018

До уваги організацій громадського суспільства, що працюють у об'єднаних територіальних громадах Чернівецької, Івано-Франківської та Закарпатської областей

Благодійний фонд «Центр громадських ініціатив» у рамках проекту «Разом до успіху», який здійснюється у рамка Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)та здійснюється Pact в Україні, оголошує конкурс для організацій громадянського суспільства, що зареєстровані та працюють у об'єднаних територіальних громадах Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей України.

Метою даного конкурсу є підвищення ролі ОГС у житті громади, широке та постійне залучення представників громадськості до прийняття рішень у громадах через підвищення рівня організаційної спроможності ОГС.

Організації - учасниці конкурсу отримають можливість здійснити оцінку організаційного розвитку, визначити пріоритети підвищення власної інституційної спроможності, прийняти участь у відкритих майстернях та отримати фінансування на здійснення місцевих ініціатив у своїх громадах.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу

До участі у конкурсі запрошуються організації громадянського суспільства, які:

  • офіційно зареєстровані в одній із трьох запропонованих нижче областей України: Закарпатська, Івано-Франківська та Чернівецька областей України.
  • Зареєстровані та працюють у об'єднаних територіальних громадах вище вказаних областей.
  • Мають статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні не менше одного року.
  • Мають зацікавленість до активної участі у процесі прийняття рішень на місцевому рівні за допомогою демократичних механізмів.
  • Мають можливість забезпечитиучасть двох представників своєї організації у кожній з трьох відкритих майстерень, які планують у рамках даного проекту.

Благодійний фонд «Центр громадських ініціатив» не працює із політичними партіями, релігійними громадами та пов'язаним із ними ОГС.

Для участі у конкурсі необхідно, до 18.00 10 червня 2018 року, заповнити форму за посиланням https://goo.gl/forms/QAlvMuv4np0uY78r1.

Відбір буде здійснювати незалежною експертною комісією.

Результати відбору будуть розміщені на сайті Благодійного фонду «Центр громадських ініціатив»: ci-center.org, переможці конкурсу будуть повідомлені персонально до 15 червня 2018 року.